logo2022

Oficiální web muzikantů a skladatelů DPK a SAHTI

KONCERTY / www.dpksahti.cz / info@dpksahti.cz

Pokud nás chcete podpořit jakoukoliv částkou - Bankovní spojení - 1348739038/3030

Pro naše koncertování jsme si vymysleli takový neobvyklý postup. Provádíme tak zvané "Domácí koncerty." Co to přesně znamená? Někdo si nás objedná na koncert a my jedeme přímo k němu domů do bytu, či v létě na zahrádku, kde pořádáme koncert přímo na místě, buď jen pro rodinu nebo i další hosty, kteří jsou přítomni. Potřeba je jen elektrická přípojka nic víc. Koncert většinou začíná kolem 20:00 a má dvě hodiny s malou přestávkou. Za koncert u vás doma, si účtujeme 1200,-kč + doprava 1000,-kč
Žádné jiné poplatky nemáme.
Vše je třeba dopředu domluvit buď na emailu nebo telefonicky.
info@dpksahti.cz, 704 000 947


Naše fanoušky jsme neopustili a pořádáme pro ně "Domácí koncerty". Stačí nám zavolat nebo napsat a domluvit si koncert. Koncerty pořádáme tajně bez jakýchkoliv debilit a nařízení ČR. Proto neuvádíme žádne datumy konání akcí. Děkujeme za přízeň DPK a SAHTI.

koncerty

hudba, skladatel, kapela, muzikanti, mystika, folk, pop, rock, druid, elf, tajemství, kelt, moudrost, dpk, sahti, egyptská pricezna, egypt, oppidum, vesmír, galaxie, země, kytara, klávesy, flétna, bicí, vokály, zpěv, basa, dechy, mandolína, natáčení, filmování, focení, cestování, objevování, bádání, minulé životy, jiné dymenze, mimozemšťané, ufo, et, volání mimozemšťanů, blízká setkání pátého druhu, přítomnost, minulost, budoucnost.