KONCERT - POD ŠANCÍ 21.5.2022
1.část koncertu ze 4. (zveřejněno říjen 2022) koncert-1ze4 2.část koncertu ze 4. (zveřejněno červenec 2023) koncert-2ze4
3.část koncertu ze 4. (bude zveřejněno 2024) koncert-3ze4 4.část koncertu ze 4. (bude zveřejněna 2025) koncert-4ze4     Naše koncerty jsou, zhruba na 4 roky, stopnuté. Nyní se věnujeme rodině a živě nevystupujeme. Zatím si můžete pustit řadu našich dřívějších koncertů a nebo si nás zamluvit na rok 2026. V minulosti jsme pořádali pouze "domácí koncerty" (fanoušci si nás objednali přímo k nim domu nebo v létě na zahrádky, nebo na domácí rodinné akce. I nadále budeme v našich domácích koncertech pokračovat. Velké akce my odmítáme. Jezdíme zásadně jen o víkendech a svátcích. V týdnu koncerty nepořádáme. Co potřebujeme? pouze elektrickou přípojku.
Hrajeme jen a pouze naší tvorbu, ne žádné převzatiny! (nejsme zábavová kapela)
Neplatíme, žádné pořadatele, vše si zařizujeme sami, autorskými právy na naši muziku disponujeme jenom my, žádná jiná agentura. Honoráře za koncerty jdou přímo nám. Platit se dá hotově i na účet. Vždy však předem. V případě zrušení koncertu se honorář vrací.Nově budeme vystupovat s několika typy koncertů:
1. domácí koncert - velmi komorní - Vystupuje pouze DPK - zpěv s akustickou kytarou, bez aparatury, světel a efektů.
2. domácí koncert - akustický - Vystupuje DPK - zpěv, akustická kytara, SAHTI - zpěv, klavír, Mára - basa, bez světel, efektů a zbytku počítačové kapely.
3. domácí koncert - se vším všudy - DPK,SAHTI,Mára a PC orchestr, se světly, efekty, plnou hudbou, elektricky a s bicími.
Vystupovat budeme, nejen doma a na zahrádkách, ale také na dětských táborech, v kempech a menších rodinných akcích.
Koncerty většinou začínají ve 20:00 a mají 2. hodiny s malou přestávkou.
A ještě nový ceník našich zájezdových domácích koncertů:

1. koncert - Od 4000 - 10 000,-kč (záleží na počtu osob na koncertě.)
2. koncert - Od 20 000 - 30 000,-kč (maximální počet osob na koncertě je 100)
3. koncert - Od 50 000 - 60 000,-kč (maximální počet osob na koncertě je 200)
Cena je za 1. koncert se vším všudy a je konečná. Žádné jiné poplatky.

koncerty

hudba, skladatel, kapela, muzikanti, mystika, folk, pop, rock, druid, elf, tajemství, kelt, moudrost, dpk, sahti, egyptská pricezna, egypt, oppidum, vesmír, galaxie, země, kytara, klávesy, flétna, bicí, vokály, zpěv, basa, dechy, mandolína, natáčení, filmování, focení, cestování, objevování, bádání, minulé životy, jiné dymenze, mimozemšťané, ufo, et, volání mimozemšťanů, blízká setkání pátého druhu, přítomnost, minulost, budoucnost.