KONCERT - POD ŠANCÍ 21.5.2022
koncert-1ze4 koncert-2ze4
koncert-3ze4 koncert-4ze4Pro naše koncertování máme takový neobvyklý postup. Provádíme tak zvané "Domácí koncerty." Co to přesně znamená? Někdo si nás objedná na koncert a my jedeme přímo k němu domů do bytu, či v létě na zahrádku, kde pořádáme koncert přímo na místě, buď jen pro rodinu nebo i další hosty, kteří jsou přítomni. Potřeba je jen elektrická přípojka nic víc. Koncert většinou začíná kolem 20:00 a má dvě hodiny s malou přestávkou.
Hrajeme čistě naši vlastní tvorbu, nejsme zábavová skupina hrající všechno možné.
Za koncert si účtujeme:
2-5 lidí (rodinný domácí koncert) - 2200,-kč
5-10 lidí (malý domácí koncert) - 4000,-kč
20-40 lidí (zahradní slavnost) - 10000,-kč
Vystoupení pořádáme pouze v sobotu, neděli a svátky
..............................................................................................................

Pro větší pořadatele:
(Pořadatelé si musí zajistit zvukovou a světelnou techniku - není v ceně)
100 - 150 lidí (středně velký koncert) - 60 000,-kč
Žádné jiné poplatky nemáme.
Vše je třeba dopředu domluvit na emailu: info@dpksahti.cz


Naše fanoušky jsme neopustili a pořádáme pro ně "Domácí koncerty". Stačí nám zavolat nebo napsat a domluvit si koncert. Koncerty pořádáme tajně bez jakýchkoliv debilit a nařízení ČR. Proto neuvádíme žádne datumy konání akcí. Děkujeme za přízeň DPK a SAHTI.

koncerty

hudba, skladatel, kapela, muzikanti, mystika, folk, pop, rock, druid, elf, tajemství, kelt, moudrost, dpk, sahti, egyptská pricezna, egypt, oppidum, vesmír, galaxie, země, kytara, klávesy, flétna, bicí, vokály, zpěv, basa, dechy, mandolína, natáčení, filmování, focení, cestování, objevování, bádání, minulé životy, jiné dymenze, mimozemšťané, ufo, et, volání mimozemšťanů, blízká setkání pátého druhu, přítomnost, minulost, budoucnost.