dpksahti.cz


Novinky, kontakty, sítě a blog - dpksahti.cz

logo

DOMŮ


HUDBA


VIDEO


FOTOGALERIE


O NÁS


ODKAZY


KOLEJIŠTĚ


RECEPTY


BLOG-NOVINKY


E.T.


logo

DOMŮ


HUDBA


VIDEO


FOTOGALERIE


O NÁS


ODKAZY


KOLEJIŠTĚ


RECEPTY


BLOG-NOVINKY


E.T.


logo

DOMŮ


HUDBA


VIDEO


FOTOGALERIE


O NÁS


ODKAZY


KOLEJIŠTĚ


RECEPTY


BLOG-NOVINKY


E.T.


logo

DOMŮ


HUDBA


VIDEO


FOTOGALERIE


O NÁS


ODKAZY


KOLEJIŠTĚ


RECEPTY


BLOG-NOVINKY


E.T.


logo

 30.06.2020  

Novinky týkající se dvou nových alb. Celé album Kelt jsme pojali jako instrumentální album. Bude ho tvořit 10 skladeb. Z celého alba máme již natočeno 6 kousků a zbývají 4 chceme do konce roku 2020 donahrát. Zároveň píšeme nové texty pro další album "Písek a prach". Tak nějak se to sešlo, že tvoříme obě alba zároveň. Instrumentálky jdou automaticky na album Kelt a zpívané, na Písek a prach. Zatím jsme takové nahrávání nepraktikovali, ale líbí se nám ten systém :-)))) Písek a prach bude hlavně plán na příští rok. K němu pak chceme natočit i koncert, konečně v těch Lukách.

pisek a prach
 15.06.2020  

Kniha Kelt byla dobrá myšlenka, než jsem začal mít pochybnosti. Knihy jsem měl napsaných 10 stran, když jsem se zasekl nad myšlenkou, že tento příběh co píšu už od někud znám. A bylo zle. Milionkrát jsem vymýšlel pokračování a vždycky jsem narazil na nějaké podobnosti co už vymyslelo mnoho spisovatelů předemnou. Po zralé úvaze jsem tedy rozhodl knihu zatím odložit a nebo časem od ní úplně upustit. Vše budu vyjadřovat hudbou a našimi texty se SAHTI. Skladba a hraní hudby nám jde nejlépe a tak se u toho i nadále budeme držet. Původní plán, ještě před rokem, byl film, kniha, cd, a audiokniha. Nakonec z toho bude jen krásné nové album. Tedy vzhůru ke psaní textů.

DPK a SAHTI
 05.06.2020  

Tak letos se nám opět nepovedlo natočit koncert v Lukách p. Medníkem. Snad to vyjde příští rok. Místo koncertování se věnujeme novému albu Kelt. Po částech píšeme i knihu Kelt. Ta však vyjde až za pár let. První polovina alba je už nahraná a bude instrumentální. Druhá půlka bude zpívaná. S minutáží počítáme tak kolem 70 minut.

DPK a SAHTI
 20.04.2020  

Připravujeme vydání dalšího znovu-zrozeného alba Ohnivá. Album je kompletně připraveno, nahráno a zmixováno. Album vyjde 22.5.2020. Pro verzi CD kterou děláme jen pro nejbližší fanoušky, ještě upravujeme obal. Na CD vyjdou alba Tibet a Ohnivá společně asi také zhruba do měsíce.

Natáčení květnového koncertu v Lukách pod Medníkem je opět odloženo. Nevíme kdy se tam už skutečně dostaneme. Kvůli debilitě s epidémií se nedá dělat nic než čekat než se naši mocipáni rozhodnou.

Ohniva
 01.04.2020  

Nějaké ty novinky. Album Tibet se nám konečně podařilo dostat do obchodů, děkujeme Supraphonu. Zkoušíme nový program na koncerty s názvem Keltové, pohané 2020. Koncert chceme natáčet začátkem května, ovšem nevíme jak se bude situace kolem zavirování Země vyvíjet, ale snad už budeme moci v klidu natáčet. Případně koncert přesuneme na červen. To se ještě uvidí. Kniha Kelt - stále píši ( bude to trochu na delší čas) Film Kelt - zrušen úplně. Zatím žádný obrazový projekt neplánujeme. Nemáme nápady a když není nápad nedopadlo by to dobře. Točit bláboly o h...ě umí každej youtuber (tedy každá trubka). My chceme točit jen hodnotná díla. Album Kelt - na tom pracujeme průběžně. Teď vymýšlíme zpívanou část. Ještě jedna novinka - na naši stránce HUDBA najdete odkazy na pravěká stará alba DPK když začínal. Alba se dají pustit na YT volně k poslechu zdarma.

Kelt
 19.03.2020  

V současné době, kdy má problém celá planeta Země, jsme se uchýlili do studia a tvoříme do morku kosti. Dokončujeme druhé znovu-nahrané album Ohnivá. Rozjeli jsme i nahrávání nového alba Kelt. Nebudete tomu věřit, ale máme nahrano již půl celého alba. První část alba se bude skládat s pěti instrumentálek, které jsme již dokončili. Dál se budeme věnovat zpívané části, která ještě není vůbec napsaná. Máme tedy dopředu nadělané práce dost. Náš koncert pro kamery začátkem května není zatím jistý. Uvidíme jaká bude situace kolem epidemie na Zemi. Zatím nacvičujeme a nacvičujeme nový program. Přejeme nám všem hodně štěstí a ať ta hrozná doba už co nejdřív, konečně skončí.

Kelt
 17.03.2020  

Album je konečně v prodeji. Již nás seženete všude. Najdete jej na našich stránkách i ve více než 200 eshopech celého světa.

Tibet
 09.03.2020  

Žhavá novinka - Podařily se nám dokončit všechny práce na albu Tibet a v Pátek 13.3.2020 oficiálně vychází :-) Máme z toho velkou radost. Album původně vyšlo v roce 2002 ještě pod hlavičkou DPK. V roce 2019 jsme se rozhodli celé album znovu nahrát s pořádným studiovým zvukem. Při té příležitosti jsme upravili hlavně původní kostrbaté texty. Tím se zabývala hlavně SAHTI. Některá hudba prošla také renovací a celkově se album malinko zkrátilo. Vyřadili jsme dlouhé skladby a přidali více zpívaných. Nyní je album dokončené a my doufáme, že vám bude líbit stejně jako nám.

Tibet
 02.03.2020  

Novinky ze studia. Děláme poslední úprvy alba Tibet a příští měsíc vydáváme. Nové album Kelt, které již dlouho nosíme v hlavě jsme již rozjeli. Máme hotové dvě úvodní instrumentálky. Je sice brzy na termín dokončení, ale jestli to půjde takhle dobře jako doposud bude Kelt hotov do konce roku 2020. To však ještě ukáže čas. Naše studio prošlo malou úpravou v kabeláži a to přispělo ke zkvalinění zvuku. Zatím nám tedy jde práce pěkně od ruky. Za dva měsíce, někdy během května chceme nahrát další koncert pro kamery. Koncertní představení ponese název "Keltové, pohané" podle stejnojmenné písničky z alba Runy 2018.

Kelt
 12.02.2020  

Sekce video je zcela dokončena. Nyní máte k zhlédnutí všechna naše videa pěkně seřazená na jednom místě. Nyní se rozhodujeme jestli ještě nadále držet náš blog. Nikdo ho nečte. Dáváme tedy hlasovat kdo je pro zrušení blogu a tvoření novinek zde na stránkách anebo kdo chce vše nechat při starém? pište nám na info@dpksahti.cz

tibet
 10.02.2020  

BLOG
rexvox Vox
instagram Inst
paypal Pay
mail kulatykratas@gmail.com
mail info@dpksahti.cz
tel +420 704 000 947
nebo
604 611 935

Co potřebujeme pro domácí koncert uspořádaný u vás doma, či na zahradě:
Trochu elektriky, domluvit vše předem, případně upozornit i sousedy, že bude hrát muzika.
Většinou se snažíme končit do 22:00 hodiny. Kolik vás bude pořádání koncertu stát:
V podstatě si necháváme proplatit cestu k vám a zpět zbytek je čistě na vás posluchačích.
Je zcela dobrovolný.